Logo

Opel astra H 1.3 cdti 6 brzini

Број на оглас: 2832048 | Објавен на: 20.05.2018, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema registrirana i servisirana kompletno so 4 novi gumi.

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач