Logo

Audio pleeri za kola

Број на оглас: 2832477 | Објавен на: 17.03.2018, 16:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


NOVI SO GARANCIJA OD 1 Godina.
Cena 4800 Denari 7 incen
Cena 3700 denari 4.1 incen
Cena 2000 denari Retrovizor so lcd ekran
Cena 1850 denari Lcd ekran za rikverc kamera
Cena 600 denari Kamera za Rikverc

NOVI NEOTPAKUVANI
Нарачки на tel. 071/251-791

🏁 Car radio, mp3.mp5 player.со 7 инчен ЛЦД екран на допир, Bluetooth, Handsfree-поврзување со телефон и камера за рикверц.
➡Подржува Видео фајлови.
➡ Sd card, usb, Aux-in.
➡ Може да поврзете уште два екрана
кои се монтираат на предните наслонувачи за да можат патниците кои седат позади да гледаат.
Има два излези за субвуфер со појачало.
Ги покажува Контактите од вашиот Мобилен Телефон кога е поврзан преку Блутутот.
Три нивоа на светлина на екранот.
➡ Комплет со приклучок (стандард) и далински управувач.
➡Димензи: ширина 180мм и
Висина 100 мм.
➡ Цена 4800 денари испорака по карго низ цела Македонија.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ice