Logo

Coolpad Torino S2,Garancija 23 Meseci

Број на оглас: 2833466 | Објавен на: 23.05.2018, 00:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Coolpad Torino S2

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kupen na 03.03.2018 i vo perfektna sostojba
Garancija 23 meseci
Ram 2GB
Vgradena memorija 16GB
Ekran 5 incen
Kamera zadna 13MP+avtofokus+blic
Predna kamera 8MP+blic
Fingerspirit

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач