Logo

kuca placevi nivi

Број на оглас: 2833554 | Објавен на: 12.05.2019, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 1000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: s.Rezanovce

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kuca so placevi i nivi inf.tel.070 688 230

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач