Logo

FORD.MONDEO.2.0.TDCI.90 KS.2005.GOD.KAKO.NOV.FULL

Број на оглас: 2834851 | Објавен на: 20.03.2019, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD.MONDEO.2.0.TDCI.90.KS.2005.GOD
KLIMA
CD.RADIO
ELEKTRIKA
CENTRALNO
ABS.ESP.AIRBAG
KOMANDI.NA.VOLAN
2.ORGINALNI.KLUCEVI
ALU.BANDAZI
4.NOVI.GUMI
KAKO.NOV
FULL

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач