Logo

BMW 118D

Број на оглас: 2835093 | Објавен на: 25.08.2018, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е со фул опрема донесена е од Швајцарија
Грејачи на седишта
Команди на Волан
Паркинг сензори напред и назад
Сензори за Дожд
Сензори на Светла
Автоматско затемнување на внатрешен ретровизор
Автоматски Светла
Кожни Седишта со масажери
Фабрички AUX
Шибер
Индикатор за Гуми
Магленки
Темпомат
Десен ретровизор асистенција за паркинг(навалување на стакло)
Лед светла на секоја брава
Лед светла ентериер
Амбиент светла и многу др опрема
Колата е стакло од прв газда Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 VLATKO

Потврден огласувач