Logo

se prodava

Број на оглас: 2835183 | Објавен на: 22.03.2019, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


ispravni

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 vlado

Потврден огласувач