Logo

PEUGEOT 306 2.0 HDI

Број на оглас: 2835328 | Објавен на: 11.11.2018, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Peugeot 306 2.0 hdi,registrirana ekonomicna,mala potrosuvacka,odlicen motor
Tel : 078 310 455

  Валандово

Прати Е-Маил

  Mitko