Logo

Prodavam kukja

Број на оглас: 2836201 | Објавен на: 17.04.2019, 07:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 1 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 1 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Североисток

Адреса: Башино село

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


prodavam kukja so dvorno mesto . garazaa i (shupa) kukjata e vo dobra sostojba moze dase vidi vo sekoe vreme se naogja vo basino selo za poveke inf javete se!!! (extra cena za kesh samo za seriozni kupuvaci )

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Federfist

Потврден огласувач