Logo

AUDI A5 1.8 TFSI 2008

Број на оглас: 2836303 | Објавен на: 20.07.2018, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 11.200 €
12.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам AUDI A5 coupe 1.8 TFSI 170 KS произведено 2008 година редовно сервисирано и во одлична состојба со 18" бандажи и нови гуми, зелен картон. Колата е од МК, не е од увоз, сервисна книшка од Порше МК. Екстра цена за кеш. Може замена за поевтина кола со доплата. За замена друга цена.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач