Logo

MAN TGX

Број на оглас: 2837378 | Објавен на: 23.07.2018, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava MAN TGX vo top sostojba

MODEL: TGX 26.440 6x2/2 BLS
EURO: 5
YEAR: 2011
KM: 740000

Voziloto se naoga vo Goteborg, SE

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Robert Angelovski

Потврден огласувач