Logo

SE PRODAVA STAN 75m2

Број на оглас: 2837530 | Објавен на: 23.11.2020, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 75 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Bitola

Цена: 38.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Vo centarot na gradot- Bitola(At-Pazar), stanot ima: Dnevna,kujna,trpezarija,spalna,detska,salon i kupatilo,blindor vrata(terasa od 7m2, ostava).Vkupna povrsina e 75m2, renoviran celosno i garancija na dograma 20 godini.So stanot sleduva Garaza 16m2.cenata ne e fiksna stanot e vednas vseliv se prodava itno

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач