Logo

PRODAVAM STAN 40M2 OHRID

Број на оглас: 2838077 | Објавен на: 18.05.2018, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Нема

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2008

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Северозапад

Адреса: ul.Asnom

Цена: 26.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM STAN 40M2
VO DELOT NA RASADNIK
KUJNA DNEVNA SOBA
POSEBNO SPALNA I KUPATILO
5 SPRAT BEZ LIFT

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ///

Потврден огласувач