Logo

Peugeot 407

Број на оглас: 2838461 | Објавен на: 17.11.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 407 hdi 2.0 136ks, so 6 brzini, nov tip, proizvedena Oktomvri 2006 god. registrirano do 06.2018, so zelen karton. Kolata e na bugarski tablici, so moznost za prefrlanje na nasi tablici. Kolata e vo ekstra sostojba...
Bez zamena.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 pane

Потврден огласувач