Logo

LITHIUM POLIMER LI-PO BATERIJA ZA SCOOTER,E-BIKE

Број на оглас: 2838558 | Објавен на: 11.07.2018, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


27V/12Ah
ISPRAVNA VO KOMPLET SO POLNAC.

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач