Logo

MAZDA 6 2.0 143KS - 07god.

Број на оглас: 2839193 | Објавен на: 22.11.2018, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e redovno servisirana i domakinski odrzuvana. Full oprema - funkcionalno se!!
Smeneto set rebrast vo ovlasten servis na mazda, 4 novi zimski gumi.
Registrirana do 04.04.2019

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar