Logo

Delovi za Nisan Terano 2.7 Ford Maverick nissan terrano II

Број на оглас: 2839273 | Објавен на: 05.01.2019, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat polovni delovi za
Nisan Terano 2.7tdi 1999god
Ford Maverick 2.7tdi 1998god

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач