Logo

Вила на Плачковица

Број на оглас: 2839506 | Објавен на: 18.05.2018, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 64 m²

Број на соби: 2

Греење: Дрва

Наместена: Да

Цена: 9.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Вилата има :
струја
со имотен лист
наместена
летниковец
нас. Илинден до самиот асвалтен пат барајте на ови broevi itno 071 257 188 077 972 002

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 lupce