Logo

Mercedes C200 2011g. Prv sopstvenik

Број на оглас: 2839963 | Објавен на: 02.03.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes C200 2011god.Prv sopstvenik so realna kilometraza kupen vo MK. So servisna istorija i redovno servisiran vo ovlasten servis MakAutoStar.Registriran do 02.2019god.
Kontak lice Goran 070-266459

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач