Logo

se prodavat baraki 078 313 012 071 452 452

Број на оглас: 2840231 | Објавен на: 15.12.2018, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава


cena 1100 evra od baraka

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 krle

Потврден огласувач