Logo

Canon imageRUNNER 1600

Број на оглас: 2840294 | Објавен на: 11.10.2019, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fotokopir A3, A4, A5 format https://www.usa.canon.com/internet/portal/us/home/support/details/copiers-mfps-fax-machines/support-multifunction/imagerunner-1600

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Robert

Потврден огласувач