Logo

Elektricna melnica za pcenka, vodna pumpa tomos

Број на оглас: 2840312 | Објавен на: 17.05.2018, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Elektricna melnica za pcenka, benzinska vodna pumpa Tomos

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач