Logo

SHMITZ PLATFORMA SO KLUCEVI MOZE ZAMENA ZA CERADA

Број на оглас: 2840577 | Објавен на: 24.03.2018, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SHMITZ 91g registrirana do 03 2019 so zelen karton 6 novi gumi so nea odat 12 klucevi za kontenjer mozna e zamena za cerada

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 SHMITZ