Logo

Baliracka internacional 553

Број на оглас: 2840676 | Објавен на: 28.11.2018, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Baliracka internacional 553 so hidrulicen baraban i hidrulicno podesuvajne za balirajne i transport

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач