Logo

Vibrator :se I Z D A V A

Број на оглас: 2840713 | Објавен на: 29.12.2019, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM vibrator za vibriranje na:
Temeli
Cokle
Stubovi
Tregeri
Skala
Ploca i slicno

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач