Logo

JUGO VEBASTO GRELNA NAPRAVA

Број на оглас: 2840766 | Објавен на: 22.11.2020, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: JUGO

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 13.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се проодава неупотребено Вебасто за греење
тип 9502 гв, w 100, топлотни ток 11.0 kw, 500 m3/h, произведено во Љубљана- Словенија, оригинал за автобус

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач