Logo

СОБНИ ВРАТИ

Број на оглас: 2840818 | Објавен на: 19.03.2019, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Се продават една надворешна и две собни врати 18 крила од прозори 4 крила од балконски врати и 2 крила од мали прозори цената за крилата е 200 денари поединечно, вкупна цена 10 000 денари за комплет

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач