Logo

Diferencijal srce za 813 mercedes kamion

Број на оглас: 2840827 | Објавен на: 11.09.2018, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam diferencijal za mercedes 813 kamion.sreden kardan so lager komplet i peti kocioni cilindar.070-857-399

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач