Logo

Nissan Almera 2.0 d.top sostojba zamena

Број на оглас: 2840894 | Објавен на: 14.09.2018, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Almera

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 64 kw / 87 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nisan almera 2.0 obicen dizel 97 god. se od oprema osven klima novi gumi registracija cela godina nov akumulator motor suv barut pale na - 40 stavi pod nego bel carsav ako najdes kapka nova ke ti kupam ednostavno voziloto e top radio pionir cd.enterier fabrika potrosna 5l na 100 moze i zamena

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 xxxx