Logo

Камин

Број на оглас: 2841149 | Објавен на: 16.10.2018, 00:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава камин користен краток временски период, заедно со штедлив ќунец...

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач