Logo

nov stan 45 m2

Број на оглас: 2841165 | Објавен на: 12.11.2018, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2014

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: biljanini izvori

Цена: 44.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov stan vo elitnata naselba biljanini izvori.Namesten komplet so prekrasen pogled prema galicica.100m do sportskiot centar biljanini izvori,5min pesh do kuba libre i kadmo plazite.Kompletna dokumentacija cist imoten list. Vo cenata e vklucena podzemna garaza !!!

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar kuze

Потврден огласувач