Logo

Се продава Појачало Kenwood и Буфер Kenwood за автомобил

Број на оглас: 2841299 | Објавен на: 21.05.2018, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Се продава Појачало Kenwood 720W и Буфер Kenwood за автомобил.Функционираат одлично,никогаш не се оптеретени.Комплет со кабли!!.

Повеќе информации и спецификации за појачалото на следниот линк :
http://www.kenwood-electronics.co.uk/car/amp_spk/amp/KAC-7404/?view=details

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ангел

Потврден огласувач