Logo

Rover 414 SI

Број на оглас: 2841300 | Објавен на: 19.08.2018, 10:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 414

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kompleten servis napraveno pred 3meseci
Registrirana do krajot na april 2018
Klima
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач