Logo

Djemperi racno izraboteni

Број на оглас: 2841423 | Објавен на: 12.02.2019, 16:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на облека: Џемпери

Големина: M

Боја: Бела

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Zenski djemperi racno sosiseni od majka Zina Mehmedovic od veles ..kvalitet broj 1 po cena od 1000 den parce unikat

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Sead

Потврден огласувач