Logo

Seat Leon 2.0 TDI

Број на оглас: 2841516 | Објавен на: 17.05.2018, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Leon 2.0 tdi 140ks
greaci na sedista
euro kuka
16"banazi so letni+
16"bandazi so zimni continental gumi i
registrirana do 03 2019g.
kolata e vo perfektna sotojba

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач