Logo

Coolpad torino s2

Број на оглас: 2842101 | Објавен на: 18.09.2020, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Coolpad torino s2

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 2.800 МКД

6.900 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Zacuvan vo maska i staklo. Raboti na site sim kart.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Marto

Потврден огласувач