Logo

Prodavam Stan

Број на оглас: 2842197 | Објавен на: 14.06.2019, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Strog centar

Цена: 22.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


HİTNO HİTNO HİTNO Se prodava odlicen mal stan na 4 kat bez lift, idealen za mlad bracen par ili za izdavanje pod kirija, vednas vseliv ...Stanot e komplet renoviran so kujna , sigurosna vrata, novi prozori, plocki, laminat , novo kupatilo i opremen so mebel, se prodava so mebel ... moze vo sekoje vreme da se vidi...
070 577-008
070 577-008
070 577-008

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Centar

Потврден огласувач