Logo

Dynacord

Број на оглас: 2842262 | Објавен на: 29.01.2020, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dynacord forum line 4basovi i dve sateliti vnatre imat b&c!
Po hitnoo

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач