Logo

hitno se prodava stan

Број на оглас: 2842306 | Објавен на: 06.02.2019, 09:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 130 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2005

Број на балкони: Тераса + 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: slave delovski 18b

Цена: 118.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


stanot e na treri kat i potkrovje.dupleks.129m2 i 19m2 terasa.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 zoran simonovski