Logo

FIAT DOBLO 1.9JTD ODLICNO

Број на оглас: 2842426 | Објавен на: 18.09.2018, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba napraven golem servis istecena registracija novi gumi motor perfekten za poveke informacii na tel.078725777. 078725777

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vanco

Потврден огласувач