Logo

MOTO KULTIVATOR IMT

Број на оглас: 2842659 | Објавен на: 01.06.2020, 07:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 370 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


МОТО КУЛТИВАТОР ИМТ
МАЛКУ КОРИСТЕН ВО РАБОТНА СОСТОЈБА!!!

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Илија

Потврден огласувач