Logo

Продавам садници

Број на оглас: 2842756 | Објавен на: 26.03.2018, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на растенија

Вид на оглас: Се продава


Продавам лешници, жива ограда и останати садници

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Neda