Logo

Prikllucna mehanizacija

Број на оглас: 2842816 | Објавен на: 09.12.2018, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prod brana 3ka nese mn koristeni iso se prodavat beellgradski tanjiraci so 20 diska cena po dogovor..

 Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

 traktor

Потврден огласувач