Logo

Se prodava KUKA

Број на оглас: 2842862 | Објавен на: 26.03.2018, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 110 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 190 m²

Тип на домот: Дуплекс - Лепена куќа

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југозапад

Адреса: Antigona, Negotino

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata e na 2 sprata dole 30 m2 gore 80 m2, dvorno mesto gore 140 m2 dole 50 m2. Garaza 15 m2 i pordum 10 m2.

Tel. 078 723 469 Ljupco

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Васко

Потврден огласувач