Logo

Harmonika MELODIJA 7 reg. 96 basa

Број на оглас: 2843091 | Објавен на: 11.01.2019, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Harmonika MELODIJA 7 reg. 96 basa, vo ispravna sostojba, bez kufer

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Stojan

Потврден огласувач