Logo

Pioneer Cd Player + Pojacalo + Kutija za Bass.

Број на оглас: 2843220 | Објавен на: 17.10.2018, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Pioneer Kutija za Bass zacuvana.

-Pioneer kutija za 30cm bass = 2500 den.

-Pojacalo = Prodadeno.
-Cd Player = Prodadeno.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач