Logo

Mercedes 190d

Број на оглас: 2843351 | Објавен на: 17.05.2018, 06:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 1986

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena za karavan info na 072241519

 marjan

Потврден огласувач