Logo

Samsung Galaxy S9 Plus/Samsung Galaxy S8 Plus/ Galaxy Note 8

Број на оглас: 2843465 | Објавен на: 13.08.2018, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: S8

Боја: Останато

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOVO NOVO NOVO

***Samsung Galaxy S9 Naj'jakiot Prva Klasa ***
***Cena- 8000Den ***

NOVO NOVO NOVO

***Iphone 8 Plus Naj'jakiot Prva Klasa***
***Cena- 7500 Den***

***Iphone X Prva Klasa ***
***Cena- 7000Den***

***Samsung Galaxy Note 8 Prva Klasa***
***Cena- 7500Den***

***Samsung Galaxy S8 Plus Prva Klasa***
***Cena- 8000 Den***

***Samsung Galaxy S8 Prva Kopia***
***Cena- 7500 Den***

***Samsung Galaxy S7 Edge Prva Klasa***
***Cena- 7000 Den***

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 iphone

Потврден огласувач