Logo

STOLARSKA MASINA

Број на оглас: 2843631 | Објавен на: 02.06.2020, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 399 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


POLOVNA ISPRAVNA VO ODLICNA SOSTOJBA

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач