Logo

Prodavam citroen xsara picasso 1.8 16v so Atest plin

Број на оглас: 2844574 | Објавен на: 23.06.2019, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara Picasso

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Citroen Xsara Picaso 1.8 16v so Atestiran plinski ured i e mnogu ekonomicna.Kolata e vo odlicna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme.Moze zamena za pomala kola so vasa doplata.Info 070888510.Cenata ne e fiksna!

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач